Fakülte Kurulu

Unvanı Adı Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
 Prof. Dr. Aybike Ayfer KARADAĞ  Dekan/Başkan 12.12.2023 12.12.2027
 Prof. Dr. İsmet YILDIRIM Bölüm Bşk. 01.07.2024 01.07.2027
 Prof. Dr. Hülya ÜNVER Bölüm Bşk. 14.07.2021 14.07.2024
 Doç. Dr. Hüseyin GÜNGÖR Bölüm Bşk. 29.09.2023 29.09.2026
 Doç. Dr. Bekir ÇEVİK Bölüm Bşk. 31.10.2023 31.10.2026
 Doç. Dr. Ersin DEMİR Bölüm Bşk. 08.11.2022 08.11.2025
 Prof. Dr. Haldun MÜDERRİSOĞLU Üye 21.07.2022 21.07.2025
 Prof. Dr. Şerif DEMİR Üye 21.07.2022 21.07.2025
 Prof. Dr. İsmet YILDIRIM Üye 09.01.2024 09.01.2027
 Doç. Dr. Zübeyde Filiz ARSLAN Üye 02.07.2024 02.07.2027
 Doç. Dr. Emine AYDIN Üye 02.07.2024 02.07.2027
 Dr. Öğr. Üyesi İrem ALTIN Üye 09.01.2024 09.01.2027