İşletmede Mesleki Eğitim - Ücret Alınması Durumu

İşletmede mesleki eğitiminiz süresince, çalışmanız karşılığında firmadan ücret aldıysanız stajınız tamamlandıktan sonra aşağıdaki işlemlerin belirtilen en geç süreye kadar tamamlanması gereklidir.

Devlet Katkısı Formları;

a. İŞSİZLİK FONU KATKISI BİLGİ FORMU

b. FİRMA BİLGİLERİ

c. STAJYER ÖĞRENCİ BİLGİ CETVELİ

  • Devlet katkısından yararlanmak isteyen firmalar, yukarıdaki Devlet katkısı formlarını  (a, b ve c) eksiksiz doldurularak ve formatında değişiklik yapılmadan, öğrencinin staj bitiş tarihini takiben en geç 45 gün içinde mfstaj@duzce.edu.tr adresine gönderilmelidirler.
  • Öğrenciye yapılan staj ödemelerine ait tüm dekontların aslı (Hesap hareketleri, bordo, ödeme belgesi vb. kabul edilmemektedir) staj bitiş tarihini takiben en geç 45 gün içinde aşağıda ki adrese gönderilmelidir.

ÖNEMLİ NOT: Dekontların aslı kargo yolu ile teslim edilecekse aşağıda belirtilen adrese gönderilirken teslim edilmesi gereken diğer staj evraklarından ayrı şekilde kargolanacaktır. 

Adres: Düzce Üniversitesi - Konuralp Yerleşkesi - Mühendislik Fakültesi Dekanlığı - M1 binası - Evrak Kayıt Birimi (Z-01) - Merkez / Düzce – 81620

Telefon: 0380 542 10 36

Staj Birimi Dahili Numara: 4519

E-posta: mfstaj@duzce.edu.tr